Делегація з Китаю в гостях у Індустріального парку «Біла Церква»

Новини
09.21.2018

Минулого тижня індустріальний парк «Біла Церква» відвідала делегація з міста-побратима Білої Церкви  Цзінчжоу (КНР) на чолі із Хан Сю, мером округу Народного уряду Цзянлінг.

 

Спочатку делегація побувала на будівництві заводу «Планк електротехнік». Це  перший виробник сучасних електроустановчих систем у «пластиковому» кластері України. Завод будується із використанням усіх можливих енергозберігаючих технологій, що знижує витрати на енергоносії і таким чином позитивно впливає на кінцеву вартість продукту.

Володимир Хмурич, директор Індустріального парку, продемонстрував основні переваги ведення бізнесу в Україні для іноземного інвестора, зокрема, існування зони вільної торгівлі країни з ЄС та Канадою, ємний ринок висококваліфікованих спеціалістів, порівняно низька вартість виробництва і досить дешева робоча сила. Окрім того, вигідне для міжнародної логістики географічне положення України, так само як і індустріального парку в межах України, обумовлюють додаткові переваги.

Володимир наголосив, що на території парку, окрім «пластикового» кластеру, з’являться підприємства легкої промисловості та аграрної переробки – а от ніякого потенційно «небезпечного» виробництва не буде.

Делегація виявила досить живий інтерес щодо особливостей створення бізнесу на території парку, долі іноземного капіталу, кредитної та податкової системи України. Гості вбачають перспективи у виробництві продуктів харчування, сільському господарстві та машинобудуванні. Делегати запросили офіційних представників міста та індустріального парку «Біла Церква» відвідати виставку китайського імпорту, щоб влаштувати презентацію парку для керівництва і міських підприємців, а ще провести переговори із зацікавленими особами.

 

 «Це, як мінімум, свідчить про їхню зацікавленість і бажання співпрацювати. І подібні візити є ключовими у налагодженні спільної роботи, взаємного розвитку і вдосконалення, обміну досвідом. І цього не потрібно боятися, тому що світ сьогодні прагне до глобалізації, у більш вузькому сенсі – до взаємозв’язку і взаємозалежності національних економік. І в цьому розумінні Китай – дуже хороший шанс для України», — прокоментував директор Індустріального парку Володимир Хмурич.