Директором індустріального парку «Біла Церква» призначений Володимир Хмурич

Новини
09.17.2018

Володимир Хмурич призначений директором індустріального парку «Біла Церква», який входить до інвестиційної групи UFUTURE.

 

До призначення Володимир Хмурич займав ряд посад у фінансовому секторі. З 2010 року працював віце-президентом компанії «ICON Private Equity», з 2012 року в інвестиційному підрозділі «System Capital Management». З 2015 року  і до нинішнього призначення працював директором компанії бізнесмена Василя Хмельницького «Кі Фанд Менеджмент». У Володимира вища економічна освіта (Києво-Могилянська Академія), також має сертифікат дипломованого фінансового аналітика (CFA Institute).

 

На посаді директора індустріального парку «Біла Церква» Володимир Хмурич зосередить сили на реалізації незавершених проектів і залученні нових партнерів.

 

«Модель індустріальних парків показала себе як ефективний механізм розвитку промисловості в усьому світі. І наш парк — це оптимальне рішення для організації рентабельної і захищеною бізнес-моделі для виробника. Ми беремо на себе питання, пов’язані з інфраструктурою, взаємодії з місцевою владою, будівництвом і організацією бережливого виробництва. Таким чином, кожному клієнту парк надає унікальний набір сервісів, дозволяючи їм зосередитися на розвитку бізнесу », — підкреслив директор індустріального парку «Біла Церква» Володимир Хмурич.