Індустріальний парк «Біла Церква» ділиться досвідом впровадження Lean

Новини
06.04.2018

24 травня в Києві відбулася практична конференція «LEAN: ефективність розробки, виробництва, продажу». У ролі організатора виступив Lean Institute Ukraine (LIU) — представництво всесвітньої організації Lean Global Network. Андрій Бринзило, директор Індустріального парку «Біла Церква», продемонстрував на особистому прикладі переваги впровадження Lean.

Lean — це не тільки підхід до скорочення витрат або збільшення продуктивності. Це філософія розвитку компанії, яка починається з керівництва і закінчується залученням в процес кожного співробітника. Все більше українських компаній втілюють і успішно реалізують Lean-процеси у виробництві продукції та наданні послуг. Індустріальний парк «Біла Церква» не став винятком!

Перше знайомство з культурою Lean відбулося в рамках реалізації спільного проекту ІП та компанії «Boy & Girl». Підприємство пішло нестандартним шляхом, імплементуючи принципи Lean на стадії проектування фабрики. Виключаючи невиправдані елементи ланцюга виробництва і впроваджуючи нові способи роботи на місцях для співробітників, Lean скорочує шлях продукції від першої швейної машини до кінцевого споживача. Сьогодні компанія «Boy & Girl» проводить експериментальний пошив зразків трикотажної продукції і розробляє нову лінійку продукції для школярів.

«Чому Lean саме для нас? Відомо, що на початковій стадії проектування закладається 70% майбутніх витрат, тому сьогодні ми — чиста склянка, яку можна наповнити правильною інформацією і правильними технологіями », —  пояснив Андрій Бринзило.

Надаючи резидентам парку додаткові переваги у вигляді співробітництва з LIU, ІП «Біла Церква» сприяє створенню бізнесу нового покоління.