Індустріальний парк «Біла Церква» представляє Україну на європейському автомобільному форумі

Новини
10.12.2018

9-10 жовтня в Празі проходив автомобільний форум Центральної та Східної Європи. Індустріальний Парк «Біла Церква» брав участь в заході, заручившись підтримкою команди «UkraineInvest». Головний месидж українських делегатів — сьогодні Україна готова стати надійним партнером Європейської автомобільної індустрії.

Для топ-менеджменту автопрому Центральної та Східної Європи такий форум — стратегічне місце для налагодження співпраці з доповідачами та відвідувачами з найвпливовіших компаній. Тут зібралося понад 150 учасників, включаючи автовиробників, постачальників сфери досліджень і розробок, торгових представників та ін. Європейська автопромисловість 21 століття в епоху інновацій, індустрії 4.0 і швидкозмінних ринкових процесів стикається з браком виробничих потужностей і кваліфікованого людського капіталу.

«Недоліки виробничої бази і дефіцит трудового ресурсу «грають на руку» ІП «Біла Церква». На форумі ми ще раз переконалися, що наш парк здатний забезпечити потенційних партнерів індивідуально підібраним пакетом послуг, включаючи вирішення інфраструктурних питань, взаємодія з місцевою владою, будівництво об’єктів, організацію lean-процесів на виробництві, порівняно дешеві трудові ресурси та ін. Ми досить гнучкі, маємо необхідні ресурси і легко пристосовуємось до нових потреб ринку», — зауважив заступник директора ІПБЦ, Андрій Ропіцький.

Учасники форуму проявляють інтерес до організації бізнесу в форматі економічної моделі «Індустріальний парк» і планують продовження діалогу про співпрацю з ІПБЦ за панеллю івенту. Таким чином, список потенційних партнерів Індустріального парку «Біла Церква» розширився виробниками текстильних, пластикових і інших автомобільних компонентів.