Індустріальний парк «Біла Церква» внесено до реєстру промислових парків

Новини
05.25.2018

У квітні 2018 року Міністерство економічного розвитку і торгівлі внесло індустріальний парк «Біла Церква» до реєстру промислових парків. З 2014 року в Україні зареєстровано 31 промисловий парк. Вони звільняються від пайової участі в розвитку місцевої інфраструктури і держмита на імпортоване цільове обладнання та комплектуючі. Така державна підтримка допомагає підвищити конкурентоспроможність української продукції та національної економіки, збільшити обсяг експорту в міжнародних торговельних відносинах і надходження до держбюджету.

ІП «Біла Церква» розвивається з 2016 року. В планах компанії — залучення 100 млн долл. інвестицій, створення 3000 робочих місць, збільшення вдвічі рівня оплати праці в регіоні. В якості партнерів парк запрошує підприємства машинобудівельної, метало- та деревообробної галузей, виробників одягу, меблів та продуктів харчування, інші сучасні виробничі та логістичні підприємства.

«Україна поступово приймає досвід європейських країн, де модель розвитку індустріальних парків зарекомендувала себе ефективною для залучення інвестицій. Ми пропонуємо комплексне рішення і враховуємо специфіку кожного інвестора. Одне з наших переваг — націленість на інноваційне виробництво за рахунок використання передових технологій і практик. Про це свідчить досвід реалізації унікальних по архітектурі і технічним характеристикам проектів компанією UDP, яка ініціювала створення парку», — розповів директор індустріального парку «Біла Церква» Андрій Бринзило.

З початку 2018 року парк втілює в життя спільний проект текстильного виробництва з компанією «Boy & Girl», ведуться переговори щодо реалізації ще 5 високотехнологічних проектів. Поряд з можливостями, які відкриваються для інвестора після включення до реєстру промислових парків, ІП «Біла Церква» надає додаткові переваги партнерам. Центральне географічне положення парку забезпечує безпосередню близькість до важливих міжнародних і регіональних автомагістралей, комерційної та соціальної інфраструктури міста, а також до ємного ринку кваліфікованих трудових ресурсів. Наявність інженерних мереж, підтримка місцевими і центральними органами влади учасників індустріального парку, як мінімум, прискорить процес проектування і будівництва об’єктів на території парку.

Індустріальний парк «Біла Церква» запрошує до співпраці інвесторів та підприємців. З усіх питань телефонуйте за тел. (044) 364 78 89 або пишіть на info@ip-bt.com