Посол Китаю відвідав Індустріальний парк «Біла Церква»

Новини
06.20.2018

17 червня Білу Церкву відвідала китайська делегація. В її складі — посол Китаю в Україні пан Ду Вей, торговий представник Китаю в Україні пан Лю Дзюнь, дипломати посольства і торгового представництва. Засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький продемонстрував гостям перспективи розвитку бізнесу в Україні на прикладі власних проектів: делегація відвідала фармацевтичний завод Biopharma, завод електроустановчих систем Plank Electrotechnic, індустріальний парк «Біла Церква».

Василь Хмельницький розповів, як парк розвиває малий та середній бізнес в Білій Церкві: «Ми беремо маленькі українські компанії, інноваційні та працездатні, що мають ринок збуту, даємо їм додатковий ресурс і разом будуємо заводи. Від співпраці з Китаєм, крім обладнання, ми отримуємо трансфер технологій, людей і знань. Знання — це те, чого нам, перш за все, не вистачає».

Директор ІП Андрій Бринзило презентував перспективи розвитку парку в Білій Церкві, розповів про конкурентні переваги. В якості резидентів парк запрошує компанії переважно легкого сектора промисловості, як виробництво одягу і взуття, переробка аграрної продукції, фармакологія і виробництво меблів.

У Китаї промислові парки стали підгрунтям реформування національної економіки ще 40 років назад. Держава адаптувала модель індустріальних парків до своєї культурної специфіки, подолавши ряд складнощів на шляху до успіху. Грунтуючись на власному досвіді, гості впевнені, що Україна рухається у правильному напрямку та індустріальний парк «Біла Церква» тому доказ.

«Зараз наші компанії активно співпрацюють з Україною, інвестують в неї, однак я впевнений, що китайські компанії будуть створювати спільні проекти для інвестування, в тому числі в таких індустріальних парках, як «Біла Церква», — прокоментував посол Китаю в Україні пан Ду Вей.

Працьовитість китайського народу прийнято називати «китайським дивом». Така риса характерна і для українців. Тому наполеглива праця і правильні інвестиції — запорука успіху індустріального парку «Біла Церква».